PROBONO dan detektivske dejavnosti 2024

Spoštovani,

Detektivska zbornica Republike Slovenije tudi letos organizira PROBONO dan detektivske dejavnosti, v sklopu katerega bodo naši člani na voljo širši javnosti za brezplačne nasvete, ki se dotikajo našega delovnega področja. V prilogi najdete tudi seznam vseh sodelujočih detektivov ter njihove kontaktne podatke.

Seznam detektivov 2024 – PROBONO

V tem dnevu, ki ga bomo letos obeležili v ponedeljek, 21. 10. 2023, bomo v prostorih Detektivske zbornice RS na voljo za pogovor, intervju oz. krajšo izjavo.

Na sedežu Detektivske zbornice RS bo predsednica DeZRS Tina Kramberger na voljo med 9.00 in 12.00 uro.

Zaradi lažje organizacije vas naprošamo, da svojo udeležbo javite na elektronski naslov info@detektivska-zbornica.si.

S spoštovanjem,
Tina Kramberger
predsednica Detektivske zbornice RS

*21. 10. 1994 – prva ustanovna skupščina Detektivske zbornice Republike Slovenije, ustanovljena DeZRS, sprejet statut, znak in izvoljeno prvo uradno vodstvo.